KONST / Litografier / Färglitografi 10627205
nr 1062 7205
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, 3 st. Anders Fogelin (1933-1982), PT + 10/10, signerade, 24x24-29x39
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:38:20
300 kr
350 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)